Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Actions
ca: Accions

en: Language
ca: Llengua

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Download
ca: Baixa

en: Version
ca: Versió

en: Search
ca: Cerca

en: Scheme
ca: Esquema

en: Password
ca: Contrasenya

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Save
ca: Desa

en: Text Color
ca: Color del text

en: View
ca: Mostra

en: File Size
ca: Mida del fitxer

en: Refresh
ca: Refresca

en: Theme
ca: Tema

en: User
ca: Usuari

en: Configure
ca: Configura

en: Host
ca: Servidor

en: Custom
ca: Personalitzat

en: Filter
ca: Filtra

en: Location
ca: Localització

en: Field name
ca: Nom del camp

en: Send
ca: Enviar

en: Start
ca: Inici

en: End
ca: Final

en: now
ca: avui

en: Background color
ca: Color de fons

en: Text color
ca: Color del text

en: Provider
ca: Proveïdor

en: Default language
ca: Llengua predeterminada

en: Georgia
ca: Geòrgia

en: Sources
ca: Fonts

en: Clear
ca: Neteja

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Font Family
ca: Família de la font

en: Translation
ca: Traducció

en: Search Index
ca: Índex de la cerca

en: Services
ca: Serveis

en: Send message
ca: Envia el missatge

en: About
ca: Detalls

en: Last updated:
ca: Última actualització:

en: API Keys
ca: Claus d'API

en: UI settings
ca: Paràmetres de la IU

en: Light
ca: Clar

en: Auto-detect language
ca: Detecció automàtica de l'idioma

en: Search index
ca: Índex de la cerca

en: Source language
ca: Llengua de la font

en: Translation settings
ca: Configuració de la traducció

en: Interface
ca: Interfície

en: Warnings
ca: Alertes

en: Dark
ca: Fosc

en: Enable translation
ca: Habilita la traducció
