Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to cs translation catalogue (49 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Delete
cs: Smazat

en: Username
cs: Uživatelské jméno

en: Actions
cs: Akce

en: Language
cs: Jazyk

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Download
cs: Stáhnout

en: Version
cs: Verze

en: Search
cs: Hledat

en: Scheme
cs: Schéma

en: Password
cs: Heslo

en: Settings
cs: Nastavení

en: Save
cs: Uložit

en: View
cs: Zobrazit

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Theme
cs: Téma vzhledu

en: User
cs: Uživatel

en: Configure
cs: Nastavení

en: Host
cs: Hostitel

en: Custom
cs: Vlastní

en: Filter
cs: Filtr

en: Location
cs: Místo

en: Field name
cs: Název pole

en: Send
cs: Poslat

en: Start
cs: Začátek

en: End
cs: Konec

en: now
cs: teď

en: General Settings
cs: Obecné nastavení

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Text color
cs: Barva textu

en: Provider
cs: Poskytovatel

en: Default language
cs: Výchozí jazyk

en: Sources
cs: Zdroje

en: Clear
cs: Vymazat

en: Font Family
cs: Řez písma

en: Translation
cs: Překlad

en: Search Index
cs: Index pro vyhledávání

en: Services
cs: Služby

en: Send message
cs: Odeslat zprávu

en: Font family
cs: Řez písma

en: About
cs: Popis

en: UI settings
cs: Nastavení uživatelského rozhraní

en: Search index
cs: Index pro vyhledávání

en: Source language
cs: Zdrojový jazyk

en: Translation settings
cs: Nastavení překladů

en: Interface
cs: Rozhraní

en: Warnings
cs: Varování

en: Enable translation
cs: Povolit překlad
