Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to da translation catalogue (50 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Username
da: Brugernavn

en: Actions
da: Handlinger

en: Language
da: Sprog

en: Disabled
da: Deaktiveret

en: Enabled
da: Aktiveret

en: Download
da: Hent

en: Search
da: Søg

en: Scheme
da: Skema

en: Password
da: Adgangskode

en: Settings
da: Indstillinger

en: Save
da: Gem

en: Text Color
da: Tekstfarve

en: View
da: Vis

en: Refresh
da: Opdatér

en: Theme
da: Tema

en: User
da: Bruger

en: Configure
da: Konfigurér

en: Host
da: Værtsnavn

en: Custom
da: Tilpasset

en: Location
da: Lokation

en: Field name
da: Feltnavn

en: API Key
da: API-nøgle

en: Colors
da: Farver

en: End
da: Slut

en: now
da: nu

en: Background color
da: Baggrundsfarve

en: Text color
da: Tekstfarve

en: Provider
da: Udbyder

en: Default language
da: Standardsprog

en: Georgia
da: Georgien

en: API key
da: API-nøgle

en: Sources
da: Kilder

en: Clear
da: Ryd

en: Font Family
da: Skriftfamilie

en: Translation
da: Oversættelse

en: Search Index
da: Søgeindeks

en: Send message
da: Send besked

en: Font family
da: Skriftfamilie

en: About
da: Om

en: UI settings
da: Indstillinger for UI

en: Speed
da: Hastighed

en: Light
da: Lyst

en: Search index
da: Søgeindex

en: Source language
da: Kildesprog

en: Translation settings
da: Indstillinger for oversættelse

en: Interface
da: Grænseflade

en: Warnings
da: Advarsler

en: Dark
da: Mørkt

en: Enable translation
da: Aktivér oversættelse
