Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to el translation catalogue (47 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Username
el: Όνομα χρήστη

en: Actions
el: Ενέργειες

en: Language
el: Γλώσσα

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Download
el: Λήψη

en: Version
el: Έκδοση

en: Search
el: Αναζήτηση

en: Password
el: Συνθηματικό

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Text Color
el: Χρώμα κειμένου

en: View
el: Προβολή

en: File Size
el: Μέγεθος αρχείου

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Theme
el: Θέμα

en: User
el: Χρήστης

en: Configure
el: Διευθέτηση

en: Host
el: Υπολογιστής βάσης

en: Custom
el: Προσαρμοσμένο

en: Filter
el: Φίλτρο

en: Location
el: Τοποθεσία

en: Field name
el: Όνομα πεδίου

en: Send
el: Αποστολή

en: Start
el: Αρχή

en: End
el: Τέλος

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Text color
el: Χρώμα κειμένου

en: Provider
el: Πάροχος

en: Default language
el: Προκαθορισμένη γλώσσα

en: Georgia
el: Γεωργία

en: Montserrat
el: Μοντσερράτ

en: Port
el: Θύρα

en: Sources
el: Πηγές

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Translation
el: Μετάφραση

en: Search Index
el: Ευρετήριο αναζήτησης

en: Send message
el: Αποστολή μηνύματος

en: About
el: Περί

en: Search index
el: Ευρετήριο αναζήτησης

en: Source language
el: Γλώσσα προέλευσης

en: Translation settings
el: Ρυθμίσεις μετάφρασης

en: Interface
el: Διεπαφή

en: Enable translation
el: Ενεργοποίηση μετάφρασης
