Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to eo translation catalogue (29 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Actions
eo: Agoj

en: Language
eo: Lingvo

en: Disabled
eo: Malŝaltita

en: Enabled
eo: Ŝaltita

en: Download
eo: Elŝutu

en: Version
eo: Versio

en: Search
eo: Serĉu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Settings
eo: Agordoj

en: Save
eo: Konservu

en: View
eo: Vidu

en: Refresh
eo: Renovigu

en: User
eo: Uzanto

en: Configure
eo: Agordu

en: Host
eo: Gastiganto

en: Custom
eo: Propra

en: Filter
eo: Filtrilo

en: Location
eo: Loko

en: Field name
eo: Nomo de kampo

en: Send
eo: Sendu

en: Text color
eo: Teksta koloro

en: Provider
eo: Provizanto

en: Sources
eo: Fontoj

en: Features
eo: Ecoj

en: Send message
eo: Sendu mesaĝon

en: Translation settings
eo: Tradukaj agordoj
