Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to eu translation catalogue (43 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Actions
eu: Ekintzak

en: Language
eu: Hizkuntza

en: Disabled
eu: Ezgaituta

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Download
eu: Deskargatu

en: Version
eu: Bertsioa

en: Search
eu: Bilatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Save
eu: Gorde

en: Text Color
eu: Testuaren Kolorea

en: View
eu: Bista

en: Refresh
eu: Berritu

en: Theme
eu: Tema

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Configure
eu: Konfiguratu

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Filter
eu: Iragazkia

en: Location
eu: Kokalekua

en: Field name
eu: Eremu izena

en: Send
eu: Bidali

en: General Settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Text color
eu: Testuaren kolorea

en: Provider
eu: Hornitzailea

en: Default language
eu: Hizkuntz lehentsia

en: Port
eu: Ataka

en: Sources
eu: Iturburuak

en: Clear
eu: Garbitu

en: Translation
eu: Itzulpena

en: Search Index
eu: Bilakera indizea

en: Services
eu: Zerbitzuak

en: Send message
eu: Bidali mezua

en: Font family
eu: Letra familia

en: About
eu: (r)i buruz

en: Speed
eu: Abiadura

en: Auto-detect language
eu: Automatikoki aurkitu hizkuntza

en: Search index
eu: Bilaketa indizea

en: Source language
eu: Jatorrizko hizkuntza

en: Translation settings
eu: Itzulpen ezarpenak

en: Interface
eu: Interfazea
