Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to is translation catalogue (26 entries)

en: Status
is: Støða

en: Delete
is: Strika

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Actions
is: Gerðir

en: Language
is: Mál

en: Disabled
is: Óvirkjað

en: Enabled
is: Virkjað

en: Download
is: Tak niður

en: Version
is: Útgáva

en: Search
is: Leita

en: Password
is: Loyniorð

en: Settings
is: Setingar

en: Save
is: Goym

en: View
is: Vís

en: User
is: Brúkari

en: Configure
is: Samanset

en: Host
is: Vertstelda

en: Custom
is: Sergjørt

en: Filter
is: Filtur

en: Location
is: Pláss

en: Text color
is: Tekstalitur

en: Port
is: Portur

en: Sources
is: Keldur

en: Send message
is: Send boð

en: About
is: Um

en: Translation settings
is: Týðingarsetingar
