Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to ga translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Language
ga: Teanga

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: View
ga: Féach ar
