Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to gl translation catalogue (54 entries)

en: Status
gl: Estado

en: Delete
gl: Borrar

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Actions
gl: Accións

en: Language
gl: Idioma

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Download
gl: Descargar

en: Version
gl: Versión

en: Search
gl: Buscar

en: Scheme
gl: Esquema

en: Password
gl: Contrasinal

en: Settings
gl: Axustes

en: Save
gl: Gardar

en: Text Color
gl: Cor do texto

en: View
gl: Ver

en: File Size
gl: Tamaño do Ficheiro

en: Refresh
gl: Actualizar

en: Theme
gl: Tema

en: User
gl: Usuario/a

en: Configure
gl: Configurar

en: Host
gl: Anfitrión

en: Custom
gl: Personalizado

en: Filter
gl: Filtro

en: Location
gl: Localización

en: Field name
gl: Nome de campo

en: Send
gl: Enviar

en: Colors
gl: Cores

en: Start
gl: Comezo

en: End
gl: Fin

en: General Settings
gl: Configuración xeral

en: Background color
gl: Cor de fondo

en: Text color
gl: Cor do texto

en: Provider
gl: Proveedor

en: Default language
gl: Língua predeterminada

en: Port
gl: Porto

en: to
gl: a

en: Sources
gl: Fontes

en: Clear
gl: Limpar

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Font Family
gl: Familia da Fonte

en: Translation
gl: Traducción

en: Search Index
gl: Índice de busca

en: Server
gl: Servidor

en: Services
gl: Servizos

en: Send message
gl: Enviar mensaxe

en: About
gl: Información

en: Speed
gl: Velocidade

en: Auto-detect language
gl: Detectar automaticamente o idioma

en: Search index
gl: Índice de busca

en: Source language
gl: Lingua fonte

en: Translation settings
gl: Configuración de tradución

en: Dark
gl: Escuro

en: Enable translation
gl: Activar tradución
