Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Username
de: Aawändername

en: Disabled
de: Abgschaltet

en: Enabled
de: Ygschaltet

en: Refresh
de: Aktualisiere

en: Host
de: Rächner

en: Background color
de: Hintergrundfarb

en: Default language
de: Standardsprach

en: Port
de: Aaschluss
