Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to gu translation catalogue (27 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Username
gu: ઉપભોક્તા

en: Actions
gu: ક્રિયાઓ

en: Language
gu: ભાષા

en: Disabled
gu: નિષ્ક્રિય

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Version
gu: આવૃતિ

en: Search
gu: શોધ

en: Password
gu: સાંકેતિક શબ્દ

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Save
gu: સાચવો

en: View
gu: જુઓ

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Configure
gu: ગોઠવણી

en: Filter
gu: ફિલ્ટર

en: Location
gu: સ્થાન

en: Field name
gu: ક્ષેત્રનું નામ

en: Send
gu: મોકલો

en: Background color
gu: પૃષ્ઠભૂમિ રંગ

en: Text color
gu: લખાણ રંગ

en: Provider
gu: પ્રદાતા

en: Default language
gu: મૂળભૂત ભાષા

en: Sources
gu: સ્ત્રોતો

en: Translation
gu: ભાષાંતર

en: Send message
gu: સંદેશો મોકલો

en: About
gu: વિશે
