Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to hr translation catalogue (39 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Actions
hr: Akcije

en: Language
hr: Jezik

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Download
hr: Preuzimanje

en: Version
hr: Inačica

en: Search
hr: Pretraga

en: Password
hr: Lozinka

en: Settings
hr: Postavke

en: Save
hr: Spremi

en: View
hr: Pregled

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Theme
hr: Tema

en: User
hr: Korisnik

en: Configure
hr: Prilagodi

en: Host
hr: Poslužitelj

en: Custom
hr: Prilagođeno

en: Filter
hr: Pročisti

en: Location
hr: Lokacija

en: Field name
hr: Naziv polja

en: Send
hr: Pošalji

en: Start
hr: Početak

en: End
hr: Svršetak

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Text color
hr: Boja teksta

en: Provider
hr: Pružatelj

en: Default language
hr: Zadani jezik

en: Georgia
hr: Gruzija

en: Sources
hr: Izvori

en: Clear
hr: Očisti

en: Features
hr: Značajke

en: Translation
hr: Prijevod

en: Send message
hr: Pošalji poruku

en: About
hr: Opis

en: Search index
hr: Indeks pretraživanja

en: Translation settings
hr: Postavke prijevoda

en: Interface
hr: Sučelje
