Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to ht translation catalogue (9 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Language
ht: Lang

en: Enabled
ht: Aktif

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Save
ht: Anrejistre

en: User
ht: Itilizatè

en: Filter
ht: Filtre
