Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to hy translation catalogue (29 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Actions
hy: Գործողություններ

en: Language
hy: Լեզու

en: Disabled
hy: Անջատված է

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Download
hy: Բեռնել

en: Version
hy: Տաբերակ

en: Search
hy: Որոնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Save
hy: Պահպանել

en: View
hy: Դիտել

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: User
hy: Օգտագործող

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Host
hy: Հոսթ

en: Filter
hy: Ֆիլտր

en: Location
hy: գտնվելու վայրը

en: Field name
hy: Դաշտի անունը

en: Send
hy: Ուղարկել

en: Background color
hy: Ֆոնի գույն

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Georgia
hy: Վրաստան

en: Montserrat
hy: Մոնսերատ

en: Port
hy: Պորտ

en: Translation
hy: Թարգմանություն

en: Interface
hy: Ինտերֆեյս
