Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to kk translation catalogue (26 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Delete
kk: Өшіру

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Language
kk: Тіл

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: Search
kk: Іздестіру

en: Password
kk: Құпиясөз

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Save
kk: Сақтау

en: View
kk: Қарау

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Configure
kk: Баптау

en: Host
kk: Хост

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Send
kk: Жіберіңіз

en: Background color
kk: Фон түсі

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: Sources
kk: Ақпарат көздері

en: Search Index
kk: Іздестіру индексі

en: Translation settings
kk: Аударма теңшелемелері
