Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to km translation catalogue (35 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Username
km: ឈ្មោះអ្នក​ប្រើ

en: Actions
km: អំពើ

en: Language
km: ភាសា

en: Disabled
km: បាន​បិទ

en: Enabled
km: បាន​បើក

en: Download
km: ទាញយក

en: Version
km: កំណែ

en: Search
km: ស្វែងរក

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: View
km: មើល

en: Refresh
km: ធ្វើ​ឲ្យ​ស្រស់

en: User
km: អ្នក​ប្រើ

en: Configure
km: កំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ

en: Host
km: ម៉ាស៊ីន

en: Custom
km: ផ្ទាល់ខ្លួន

en: Filter
km: តម្រង

en: Location
km: ទីតាំង

en: Field name
km: ឈ្មោះ​វាល

en: Send
km: ផ្ញើ

en: Background color
km: ពណ៌​ផ្ទៃ​ខាង​ក្រោយ

en: Text color
km: ពណ៌​អត្ថបទ

en: Default language
km: ភាសា​លំនាំ​ដើម

en: Georgia
km: ហ្សក​ហ្ស៊ី

en: Montserrat
km: ម៉ុង​សេរ៉ា

en: Port
km: ច្រក

en: Sources
km: ប្រភព

en: Send message
km: ផ្ញើ​សារ

en: About
km: អំពី

en: Search index
km: ស្វែង​រក​លិបិក្រម

en: Translation settings
km: ការ​កំណត់​ការ​បកប្រែ

en: Interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់
