Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to ku translation catalogue (35 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Actions
ku: کردارەکان

en: Language
ku: زمان

en: Disabled
ku: کوژاوەتەوە

en: Enabled
ku: چالاکە

en: Download
ku: داگرتن

en: Version
ku: وەشان

en: Search
ku: گەڕان

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: View
ku: پیشاندان

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Configure
ku: شێوەپێدان

en: Custom
ku: درووستکراو

en: Filter
ku: پاڵێو

en: Location
ku: شوێن

en: Field name
ku: ناوی خانە

en: Send
ku: بینێره‌

en: Background color
ku: ڕەنگی پاشبنەما

en: Text color
ku: ڕه‌نگی نووسین

en: Default language
ku: زمانی بنەڕەتی

en: Georgia
ku: جۆرجیا

en: Montserrat
ku: مۆنتسێررات

en: Port
ku: دەروازە

en: Sources
ku: سەرچاوەکان

en: Clear
ku: خاوێنکردنەوە

en: Send message
ku: ناردنی پەیام

en: About
ku: دەربارە

en: Search index
ku: نوانەی گەڕان

en: Translation settings
ku: سازکارییەکانی وەرگێڕان

en: Interface
ku: ڕووکار
