Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to lo translation catalogue (7 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Username
lo: ຊື່ຜູ້ໃຊ້

en: Search
lo: ຄົ້ນຫາ

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Save
lo: ບັນທຶກ

en: View
lo: ພາບລວມ

en: Clear
lo: ລົບລ້າງ
