Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to lt translation catalogue (52 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Username
lt: Nario vardas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Language
lt: Kalba

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: Version
lt: Versija

en: Search
lt: Paieška

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Theme
lt: Tema

en: User
lt: Narys

en: Configure
lt: Konfigūruoti

en: Host
lt: Serveris

en: Custom
lt: Savitas

en: Filter
lt: Filtruoti

en: Location
lt: Vieta

en: Field name
lt: Laukelio pavadinimas

en: API Key
lt: API raktas

en: Model
lt: Modelis

en: Send
lt: Siųsti

en: Start
lt: Pradžia

en: End
lt: Pabaiga

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Text color
lt: Teksto spalva

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Default language
lt: Numatytoji kalba

en: Georgia
lt: Gruzija

en: Montserrat
lt: Montseratas

en: Port
lt: Šliuzas

en: Sources
lt: Šaltinis

en: Clear
lt: Išvalyti

en: Features
lt: Savybės

en: Translation
lt: Vertimas

en: Search Index
lt: Paieškos Indeksas

en: Services
lt: Paslaugos

en: Send message
lt: Siųsti žinutę

en: About
lt: Apie

en: Conversations
lt: Pokalbiai

en: Light
lt: Šviesi

en: Auto-detect language
lt: Automatiškai nustatyti kalbą

en: Search index
lt: Paieškos indeksas

en: Translation settings
lt: Vertimo nuostatos

en: Interface
lt: Sąsaja

en: Warnings
lt: Įspėjimai

en: Dark
lt: Tamsiai

en: Accent color
lt: Pagrindinė spalva
