Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to lv translation catalogue (53 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Actions
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Disabled
lv: Atspējots

en: Enabled
lv: Iespējots

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: Version
lv: Versija

en: Search
lv: Meklēt

en: Scheme
lv: Shēma

en: Password
lv: Parole

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Save
lv: Saglabāt

en: Text Color
lv: Teksta krāsa

en: View
lv: Skatīt

en: File Size
lv: Faila Izmērs

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Theme
lv: Tēma

en: User
lv: Lietotājs

en: Configure
lv: Konfigurēt

en: Host
lv: Serveris

en: Custom
lv: Pielāgots

en: Filter
lv: Filtrēt

en: Location
lv: Atrašanās vieta

en: Field name
lv: Lauka vārds

en: Model
lv: Modelis

en: Send
lv: Sūtīt

en: Colors
lv: Krāsas

en: Start
lv: Sākt

en: End
lv: Beigt

en: now
lv: tagad

en: General Settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Text color
lv: Teksta krāsa

en: Provider
lv: Pakalpojumu sniedzējs

en: Default language
lv: Pamatvaloda

en: Georgia
lv: Gruzija

en: Montserrat
lv: Montserrata

en: Port
lv: Ports

en: API key
lv: API atslēga

en: Sources
lv: Avoti

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Translation
lv: Tulkojums

en: Send message
lv: Nosūtīt ziņu

en: About
lv: Par

en: API Keys
lv: API atslēgas

en: UI settings
lv: Saskarnes iestatījumi

en: Search index
lv: Meklēšanas indekss

en: Source language
lv: Avota valoda

en: Translation settings
lv: Tulkošanas iestatījumi

en: Interface
lv: Interfeiss

en: Warnings
lv: Brīdinājumi
