Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to mg translation catalogue (11 entries)

en: Status
mg: Toetra

en: Delete
mg: Fafaina

en: Username
mg: Anarana

en: Actions
mg: Asa

en: Language
mg: Teny

en: Search
mg: Karoka

en: Password
mg: Teny miafina

en: User
mg: Mpampiasa

en: Filter
mg: Sivana

en: Clear
mg: Fafao

en: Search index
mg: Pejy fikarohana
