Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Actions
mk: Акции

en: Search
mk: Барање

en: Settings
mk: Поставки

en: Configure
mk: Конфигурирање

en: Location
mk: Локација
