Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to ms translation catalogue (32 entries)

en: Delete
ms: Padam

en: Username
ms: Nama pengguna

en: Actions
ms: Tindakan-tindakan

en: Language
ms: Bahasa

en: Disabled
ms: Dinyahbolehkan

en: Enabled
ms: Dibolehkan

en: Download
ms: Muat turun

en: Version
ms: Versi

en: Search
ms: Carian

en: Password
ms: Kata laluan

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Save
ms: Simpan

en: View
ms: Pandangan

en: Refresh
ms: Segarkan semula

en: Theme
ms: Tema

en: User
ms: Pengguna

en: Configure
ms: Konfigurasikan

en: Host
ms: Hos

en: Custom
ms: Tersuai

en: Filter
ms: Tapis

en: Location
ms: Lokasi

en: Field name
ms: Nama medan

en: Send
ms: Hantar

en: Background color
ms: Warna latar belakang

en: Text color
ms: Warna teks

en: Default language
ms: Bahasa lalai

en: Sources
ms: Sumber

en: Send message
ms: Hantarkan mesej

en: About
ms: Perihal

en: Search index
ms: Indeks carian

en: Translation settings
ms: Pengesetan terjemahan

en: Interface
ms: Antara muka
