Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to my translation catalogue (23 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Username
my: အမည်

en: Actions
my: လုပ်ဆောင်ချက်များ

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: Disabled
my: ပိတ်ထားသည်

en: Download
my: ဆွဲချရယူရန်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: View
my: မြင်ကွင်း

en: URL
my: လိပ်စာ URL

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: now
my: ယခု

en: Background color
my: နောက်ခံအရောင်

en: Text color
my: စာသားအရောင်

en: Default language
my: မူလပင်ယင်းဘာသာစကား

en: Sources
my: မူလအရင်းအမြစ်

en: Clear
my: ရှင်းလင်းပါ

en: Font family
my: စာလုံးပုံစံ မိသားစုများ

en: About
my: အကြောင်း

en: Interface
my: အသွင်အပြင်
