Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to ne translation catalogue (30 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Actions
ne: कार्यहरू

en: Language
ne: भाषा

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Version
ne: संस्करण

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Text Color
ne: पाठको रङ

en: View
ne: दृश्य

en: URL
ne: यूआरएल

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Host
ne: होस्ट

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Filter
ne: फिल्टर

en: Location
ne: स्थान

en: Field name
ne: क्षेत्र को नाम

en: Send
ne: पठाउनुहोस्

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला

en: Sources
ne: स्रोत

en: Clear
ne: सफा

en: Features
ne: विशेषताहरू

en: About
ne: बारेमा

en: Translation settings
ne: अनुवाद सेटिंग
