Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to nn translation catalogue (27 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Actions
nn: Handlingar

en: Language
nn: Språk

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Download
nn: Last ned

en: Version
nn: Versjon

en: Search
nn: Søk

en: Password
nn: Passord

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Save
nn: Lagre

en: View
nn: Sjå på

en: User
nn: Brukar

en: Configure
nn: Konfigurer

en: Custom
nn: Tilpassa

en: Filter
nn: Filtrer

en: Location
nn: Stad

en: Field name
nn: Feltnamn

en: Start
nn: Byrjar

en: End
nn: Sluttar

en: now
nn: no

en: Text color
nn: Tekstfarge

en: Default language
nn: Standard språk

en: Sources
nn: Kjelder

en: Send message
nn: Send melding

en: Search index
nn: Søkeindeks
