Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to oc translation catalogue (48 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Delete
oc: Suprimir

en: Username
oc: Nom d'utilizaire

en: Actions
oc: Accions

en: Language
oc: Lenga

en: Disabled
oc: Desactivat

en: Enabled
oc: Activat

en: Download
oc: Telecargament

en: Search
oc: Recercar

en: Scheme
oc: Esquèma

en: Password
oc: Senhal

en: Settings
oc: Paramètres

en: Save
oc: Enregistrar

en: Text Color
oc: Color del tèxte

en: View
oc: Veire

en: Refresh
oc: Refresca

en: Theme
oc: Tèma

en: User
oc: Utilizaire

en: Configure
oc: Configurar

en: Host
oc: Òste

en: Custom
oc: Personalizat

en: Filter
oc: Filtrar

en: Location
oc: Emplaçament

en: Field name
oc: Nom del camp

en: Send
oc: Mandar

en: End
oc: Fin

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Text color
oc: Color del tèxte

en: Default language
oc: Lenga per defaut

en: Port
oc: Pòrt

en: API key
oc: Clau API

en: Sources
oc: Fonts

en: Clear
oc: Escafar

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Timeout
oc: Temps limit

en: Translation
oc: Traduccion

en: Search Index
oc: Indèx de recèrca

en: Services
oc: Servicis

en: Send message
oc: Envia lo messatge

en: Font family
oc: Poliça de caractèrs

en: About
oc: A prepaus

en: Speed
oc: Velocitat

en: Search index
oc: Indèx de recèrca

en: Source language
oc: Lenga d'origine

en: Translation settings
oc: Paramètres de traduccion

en: Interface
oc: Interfàcia

en: Warnings
oc: Avertiments

en: Enable translation
oc: Activar la traduccion
