Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to os translation catalogue (14 entries)

en: Status
os: Статус

en: Delete
os: Аппар

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Actions
os: Архæйдтæ

en: Language
os: Æвзаг

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Download
os: Рахæсс

en: Version
os: Верси

en: Search
os: Агуырд

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Save
os: Ныффысс

en: View
os: Фенд

en: Refresh
os: Сног кæн
