Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to pl translation catalogue (66 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Username
pl: Nazwa użytkownika

en: Actions
pl: Akcje

en: Language
pl: Język

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Enabled
pl: Włączone

en: Download
pl: Pobierz

en: Version
pl: Wersja

en: Search
pl: Szukaj

en: Scheme
pl: Schemat

en: Password
pl: Hasło

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Save
pl: Zapisz

en: Text Color
pl: Kolor tekstu

en: View
pl: Widok

en: Refresh
pl: Odśwież

en: Theme
pl: Skórka

en: User
pl: Użytkownik

en: Configure
pl: Konfiguruj

en: Custom
pl: Własne

en: Filter
pl: Filtr

en: Location
pl: Położenie

en: Field name
pl: Nazwa pola

en: API Key
pl: Klucz API

en: Send
pl: Wyślij

en: Colors
pl: Kolory

en: Start
pl: Początek

en: End
pl: Koniec

en: now
pl: teraz

en: General Settings
pl: Ustawienia ogólne

en: Background color
pl: Kolor tła

en: Text color
pl: Kolor tekstu

en: Provider
pl: Usługodawca

en: Default language
pl: Domyślny język

en: Georgia
pl: Gruzja

en: to
pl: do

en: API key
pl: Klucz API

en: Sources
pl: Źródła

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Features
pl: Funkcjonalności

en: Font Family
pl: Rodzina czcionek

en: Timeout
pl: Czas oczekiwania

en: Translation
pl: Tłumaczenie

en: Search Index
pl: Przeszukaj indeks

en: Server
pl: Serwer

en: Services
pl: Serwisy

en: Send message
pl: Wyślij wiadomość

en: Font family
pl: Czcionka

en: About
pl: O stronie

en: API Keys
pl: Klucze API

en: Conversations
pl: Konwersacje

en: UI settings
pl: Ustawienia interfejsu użytkownika

en: Speed
pl: Prędkość

en: Light
pl: Jasny

en: Auto-detect language
pl: Automatyczne-wykrywanie języka

en: UI Settings
pl: Ustawienia interfejsu użytkownika

en: Search index
pl: Indeks wyszukiwania

en: Source language
pl: Język źródłowy

en: Translation settings
pl: Ustawienia tłumaczenia

en: Interface
pl: Interfejs

en: Warnings
pl: Ostrzeżenia

en: API settings
pl: Ustawienia API

en: Dark
pl: Ciemny

en: DISABLED
pl: WYŁĄCZONE

en: Enable translation
pl: Włącz tłumaczenia

en: documents
pl: dokumenty
