Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Actions
si: ක්‍රියාදාම

en: Language
si: භාෂාව

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: Enabled
si: සක්‍රීයයි

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Clear
si: පිරිසිදු කරන්න
