Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to sk translation catalogue (49 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Username
sk: Používateľské meno

en: Actions
sk: Akcie

en: Language
sk: Jazyk

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Download
sk: Prevziať

en: Version
sk: Verzia

en: Search
sk: Vyhľadávanie

en: Scheme
sk: Schéma

en: Password
sk: Heslo

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Save
sk: Uložiť

en: View
sk: Zobraziť

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Theme
sk: Téma vzhľadu

en: User
sk: Používateľ

en: Configure
sk: Konfigurovať

en: Host
sk: Hostiteľ

en: Custom
sk: Vlastná

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Field name
sk: Meno poľa

en: API Key
sk: API Kľúč

en: Send
sk: Odoslať

en: Start
sk: Štart

en: End
sk: Stop

en: General Settings
sk: Všeobecné nastavenia

en: Background color
sk: Farba pozadia

en: Text color
sk: Farba textu

en: Provider
sk: Poskytovateľ

en: Default language
sk: Predvolený jazyk

en: Georgia
sk: Gruzínsko

en: API key
sk: API kľúč

en: Sources
sk: Zdroje

en: Clear
sk: Vyčistiť

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Font Family
sk: Typ písma

en: Translation
sk: Preklad

en: Search Index
sk: Index hľadania

en: Services
sk: Služby

en: Send message
sk: Poslať správu

en: About
sk: Informácie o

en: Speed
sk: Rýchlosť

en: Search index
sk: Index vyhľadávania

en: Source language
sk: Zdrojový jazyk

en: Translation settings
sk: Nastavenia prekladu

en: Interface
sk: Rozhranie

en: Enable translation
sk: Povoliť preklad
