Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to sr translation catalogue (20 entries)

en: Status
sr: Статус

en: Delete
sr: Избриши

en: Username
sr: Корисничко име

en: Language
sr: Језик

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Settings
sr: Подешавања

en: Save
sr: Сачувај

en: View
sr: Преглед

en: Theme
sr: Тема

en: User
sr: Корисник

en: Filter
sr: Филтрирај

en: Field name
sr: Назив поља

en: Text color
sr: Боја текста

en: Provider
sr: Провајдер

en: Sources
sr: Извори

en: Translation
sr: Превод

en: Send message
sr: Пошаљи поруку
