Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to th translation catalogue (29 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Delete
th: ลบ

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Actions
th: แอคชั่น

en: Disabled
th: ปิดการใช้งาน

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Download
th: ดาวน์โหลด

en: Version
th: รุ่น

en: Search
th: ค้นหา

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Save
th: บันทึก

en: View
th: ดู

en: Refresh
th: รีเฟรช

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: Configure
th: ตั้งค่า

en: Host
th: โฮสต์

en: Custom
th: กำหนดเอง

en: Location
th: สถานที่ตั้ง

en: Field name
th: ชื่อช่องรับข้อมูล

en: Send
th: ส่ง

en: Text color
th: สีของข้อความ

en: Provider
th: ผู้ให้บริการ

en: Georgia
th: จอร์เจีย

en: Port
th: พอร์ต

en: Sources
th: แหล่ง

en: Send message
th: ส่งข้อความ

en: About
th: เกี่ยวกับ

en: Clear Filters
th: ล้างค่า
