Voicely Conversational AI search (1.0.1) - en to ur translation catalogue (22 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Username
ur: اسم صارف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Language
ur: زبان

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Version
ur: ورژن

en: Search
ur: تلاش

en: Scheme
ur: اسکیم

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: URL
ur: یو آر ایل

en: User
ur: صارف

en: Configure
ur: ترتیب

en: Filter
ur: فلٹر

en: Field name
ur: فیلڈ کا نام

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Sources
ur: ذرائع
