VOTE! (1.0.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (12 entries)

en: Status
eo: Stato

en: Delete
eo: Forigu

en: Settings
eo: Agordoj

en: Label
eo: Etikedo.

en: Icons
eo: Bildsimboloj

en: ID
eo: Identigilo

en: Question
eo: Demando

en: Vote
eo: Voĉdono

en: left
eo: maldekstre

en: right
eo: dekstre

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: Your vote has been deleted.
eo: Voĉo estis forigita
