VOTE! (1.0.0-alpha1) - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Status
et: Olek

en: Delete
et: Kustuta

en: Settings
et: Seaded

en: Label
et: Nimetus

en: Icons
et: Ikoonid

en: Question
et: Küsimus

en: Vote
et: Hääleta

en: Display options
et: Kuva valikud

en: Method
et: Meetod

en: left
et: vasakule

en: right
et: paremale

en: CSS classes
et: CSS klassid

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Buttons
et: Nupud

en: Language code
et: Keele kood

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: Entity types
et: Olemi tüübid
