VOTE! (1.0.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Status
ka: სტატუსი

en: Delete
ka: წაშლა

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Label
ka: სათაური

en: Question
ka: შეკითხვა

en: Vote
ka: ხმის მიცემა

en: Method
ka: მეთოდი

en: Buttons
ka: ღილაკები

en: Language code
ka: ენის კოდი
