VOTE! (1.0.0-alpha1) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Settings
ku: سازکارییەکان

en: Label
ku: پێناس

en: Question
ku: پرسیار

en: Vote
ku: ده‌نگدان

en: Language code
ku: کۆدی زمان
