VOTE! (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (20 entries)

en: Delete
sv: Radera

en: Settings
sv: Inställningar

en: Label
sv: Etikett

en: Icons
sv: Ikoner

en: Question
sv: Fråga

en: Vote
sv: Rösta

en: Display options
sv: Alternativ för visning

en: Method
sv: Metod

en: bottom
sv: längst ned

en: top
sv: längst upp

en: left
sv: vänster

en: right
sv: höger

en: CSS classes
sv: Stilmallsklasser

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Buttons
sv: Knappar

en: Language code
sv: Språkkod

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Your vote has been deleted.
sv: Din röst har tagits bort.

en: Highlight color
sv: Framhävningsfärg

en: Entity types
sv: Entitetstyp
