VOTE! (1.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Label
ar: التسمية

en: ID
ar: المعرف ID

en: Question
ar: السؤال

en: Vote
ar: صوّت

en: Display options
ar: خيارات العرض

en: Method
ar: الطريقة

en: Are you sure you want to delete %name?
ar: تأكيد متأكد من حذف %name ؟

en: Buttons
ar: الأزرار

en: Language code
ar: رمز اللغة

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: Entity types
ar: أنواع الكيانات
