VOTE! (1.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: ID
az: İD

en: Display options
az: Monitor parametrləri

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Language code
az: Dil kodu

en: Machine name
az: Maşın adı
