VOTE! (1.0.0-alpha2) - en to ca translation catalogue (20 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Label
ca: Etiqueta

en: Icons
ca: Icones

en: Question
ca: Pregunta

en: Vote
ca: Vota

en: Display options
ca: Opcions de visualització

en: Method
ca: Mètode

en: left
ca: a l'esquerra

en: right
ca: a la dreta

en: CSS classes
ca: Classes CSS

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Buttons
ca: Botons

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Your vote has been deleted.
ca: S'ha esborrat el vostre vot.

en: auto
ca: automàtic

en: Entity types
ca: Tipus d'entitats

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
