VOTE! (1.0.0-alpha2) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Settings
id: Pengaturan

en: Question
id: Pertanyaan

en: Vote
id: Pilih

en: Display options
id: Opsi tampilan

en: Method
id: Metode

en: bottom
id: bawah

en: top
id: atas

en: left
id: kiri

en: right
id: kanan

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Buttons
id: Tombol

en: Language code
id: Kode bahasa

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Your vote has been deleted.
id: Suara Anda telah dihapus.

en: Entity types
id: Jenis entitas
