VOTE! (1.0.0-alpha2) - en to km translation catalogue (9 entries)

en: Status
km: ស្ថានភាព

en: Delete
km: លុប

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Label
km: ស្លាក

en: Question
km: សំណួរ

en: Vote
km: ការបោះឆ្នោត​

en: Method
km: វិធី​សាស្ត្រ

en: Language code
km: កូដ​ភាសា

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
