VOTE! (1.0.0-alpha2) - en to nn translation catalogue (7 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Label
nn: Etikett

en: Vote
nn: Stem

en: Display options
nn: Visningsalternativ

en: Language code
nn: Språkkode

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
