VOTE! (1.0.0-alpha2) - en to pl translation catalogue (21 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Label
pl: Etykieta

en: Icons
pl: Ikony

en: Question
pl: Pytanie

en: Vote
pl: Głosuj

en: Display options
pl: Opcje wyświetlania

en: Method
pl: Metoda

en: bottom
pl: dół

en: top
pl: góra

en: left
pl: lewo

en: right
pl: prawo

en: CSS classes
pl: Klasy CSS

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Buttons
pl: Przyciski

en: Language code
pl: Kod języka

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Your vote has been deleted.
pl: Twoja ocena została usunięta.

en: API settings
pl: Ustawienia API

en: Highlight color
pl: Kolor wyróżnienia

en: Entity types
pl: Typy encji
