VOTE! (1.0.0-alpha3) - en to fi translation catalogue (19 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Delete
fi: Poista

en: Settings
fi: Asetukset

en: Label
fi: Tunnus

en: Icons
fi: Ikonit

en: Question
fi: Kysymys

en: Good
fi: Hyvä

en: Vote
fi: Äänestä

en: Display options
fi: Näyttöasetukset

en: Method
fi: Tapa

en: bottom
fi: alas

en: top
fi: ylös

en: CSS classes
fi: CSS-luokat

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Buttons
fi: Painikkeet

en: Language code
fi: Kielikoodi

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Your vote has been deleted.
fi: Arviosi on poistettu.

en: Entity types
fi: Entiteettityypit
