VOTE! (1.0.0-alpha3) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Settings
hr: Postavke

en: Label
hr: Oznaka

en: Question
hr: Pitanje

en: Good
hr: Dobra

en: Vote
hr: Glas

en: Display options
hr: Opcije prikaza

en: Method
hr: Metoda

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Language code
hr: Kôd jezika

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
