VOTE! (1.0.0-alpha3) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Status
is: Staða

en: Delete
is: Eyða

en: Settings
is: Stillingar

en: Label
is: Merking

en: Icons
is: Táknmyndir

en: ID
is: Kenni

en: Question
is: Spurning

en: Good
is: Gott

en: Vote
is: Kjósa

en: Language code
is: Tungumálskóði
