VOTE! (1.0.0-alpha3) - en to nl translation catalogue (26 entries)

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Settings
nl: Instellingen

en: Icons
nl: Pictogrammen

en: Question
nl: Vraag

en: Good
nl: Goed

en: Vote
nl: Stemmen

en: Display options
nl: Weergave-opties

en: Method
nl: Methode

en: bottom
nl: onderkant

en: top
nl: bovenkant

en: left
nl: links

en: right
nl: rechts

en: CSS classes
nl: CSS-klassen

en: Are you sure you want to delete %name?
nl: Weet u zeker dat u %name wilt verwijderen?

en: Buttons
nl: Knoppen

en: Draw
nl: Gelijk

en: Language code
nl: Taalcode

en: Machine name
nl: Systeemnaam

en: Bad
nl: Fout

en: Your vote has been deleted.
nl: Uw stem is verwijderd.

en: Neutral
nl: Neutraal

en: Request method
nl: Request-methode

en: API settings
nl: API-instellingen

en: auto
nl: automatisch

en: Entity types
nl: Entiteitstypen

en: content @type: deleted @label.
nl: inhoud @type: @label verwijderd.
